Sync Clients (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: None
uk: Немає

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Notices
uk: Нотатки

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Errors
uk: Помилки

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Notification recipients
uk: Одержувачі сповіщень

en: Warnings
uk: Попередження

en: Request timeout
uk: Час очікування запиту

en: 1 min
uk: 1 хв

en: 5 min
uk: 5 хв

en: Duration:
uk: Тривалість:
