Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: None
ca: Cap

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Warning
ca: Avís

en: Notices
ca: Avisos

en: Notice
ca: Notificació

en: Web services
ca: Serveis web

en: Notification recipients
ca: Destinataris de la notificació

en: Warnings
ca: Alertes
