Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: هشدار

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Errors
fa: خطاها

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Warnings
fa: هشدارها
