Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Notices
fr: Avis

en: Notice
fr: Information

en: Errors
fr: Erreurs

en: Web services
fr: Services Web

en: Notification recipients
fr: Destinataires des notifications

en: Warnings
fr: Avertissements
