Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Errors
lt: Klaidos

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Notification recipients
lt: Įspėjimų gavėjai
