Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Notice
nl: Mededeling

en: Errors
nl: Fouten

en: Web services
nl: Webservices

en: Notification recipients
nl: Ontvangers van bericht

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: 1 min
nl: 1 minuut
