Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Warning
oc: Avertiment

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Warnings
oc: Avertiments
