Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Notice
ru: Уведомление

en: Errors
ru: Ошибки

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Notification recipients
ru: Получатели уведомления

en: Warnings
ru: Предупреждения

en: Duration:
ru: Продолжительность:
