Sync Clients (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ
