Sync Clients (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Notice
be: Паведамленне

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Warnings
be: Заўвагі
