Sync Clients (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: None
et: Puudub

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Notice
et: Teavitus

en: Errors
et: Vead

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Warnings
et: Hoiatused
