Sync Clients (1.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Errors
hr: Greške

en: Web services
hr: Mrežni servisi
