Sync Clients (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: None
hu: Nincs

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Errors
hu: Hibák

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Notification recipients
hu: Értesítés címzettjei

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: 10 min
hu: 10 perc

en: Duration:
hu: Időtartam:
