Sync Clients (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: None
it: Nessuno

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Notice
it: Avviso

en: Errors
it: Errori

en: Web services
it: Web service

en: Notification recipients
it: Notifiche ai destinatari

en: Warnings
it: Notifiche
