Sync Clients (1.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: None
ml: ഇല്ല

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: 1 min
ml: 1 മിനുട്ട്
