Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Notice
ar: إعلام

en: Errors
ar: اخطاء

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Warnings
ar: تحذيرات
