Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Notices
eu: Oharpenak / Gertakariak

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
