Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Web services
gl: Servizos web
