Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: None
he: ללא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Notice
he: הודעה

en: Errors
he: שגיאות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Warnings
he: אזהרות

en: 1 min
he: דקה 1
