Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Notice
id: Peringatan

en: Errors
id: Kesalahan

en: Web services
id: Layanan web

en: Warnings
id: Peringatan
