Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Notice
ja: 注意

en: Errors
ja: エラー

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Notification recipients
ja: 通知の宛先

en: Warnings
ja: 警告

en: Request timeout
ja: リクエスト タイムアウト
