Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: None
pl: Brak

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Errors
pl: Błędy

en: Web services
pl: Usługi web

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: 1 min
pl: 1 minuta
