Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Notice
sk: Oznam

en: Web services
sk: Webové služby

en: Notification recipients
sk: Príjemcovia notifikácie
