Sync Clients (1.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
