Sync Clients (1.1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
