Sync Clients (1.1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
