Sync Clients (1.1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: 1 min
ne: १ मिनेट
