Sync Clients (1.1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: None
sv: Ingen

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Notice
sv: Notering

en: Errors
sv: Fel

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Notification recipients
sv: Mottagare för meddelande

en: Warnings
sv: Varningar

en: 1 min
sv: 1 minut

en: 5 min
sv: 5 minuter
