Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Notice
da: Notifikation

en: Errors
da: Fejl

en: Web services
da: Web-services

en: Notification recipients
da: Meddelelsemodtager

en: Warnings
da: Advarsler
