Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: None
cs: Žádné

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Notice
cs: Oznámení

en: Errors
cs: Chyby

en: Web services
cs: Webové služby

en: Notification recipients
cs: Příjemci oznámení

en: Warnings
cs: Varování
