Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: None
es: Ninguno

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Warning
es: Advertencia

en: Notice
es: Aviso

en: Errors
es: Errores

en: Web services
es: Servicios web

en: Notification recipients
es: Destinatarios del aviso

en: Warnings
es: Advertencias
