Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Notice
hi: नोटिस

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Invalid API credentials.
hi: अमान्य API क्रेडेंशियल।
