Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning
