Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Notice
pt: Nota

en: Errors
pt: Erros

en: Web services
pt: Serviços web

en: Notification recipients
pt: Destinatários da Notificação

en: Warnings
pt: Alertas
