Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: General settings
ro: Setări generale

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Notice
ro: Notificare

en: Errors
ro: Erori

en: Web services
ro: Servicii web

en: Warnings
ro: Avertizări
