Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Web services
sl: Spletne storitve
