Sync Clients (1.1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Warnings
vi: Thắng
