SynCloud (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
