SynCloud (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weekly
hu: Heti

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Cron
hu: Időzítő

en: Changed
hu: Módosítva

en: Server
hu: Kiszolgáló
