SynCloud (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat
