SynCloud (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Port
ku: دەروازە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Cron
ku: کارگێڕ
