SynCloud (8.x-2.11) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
