SynCloud (8.x-2.23) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Weekly
he: שבועי

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Port
he: פורט

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Server
he: שרת
