SynCloud (8.x-2.27) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Login
de: Anmelden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: Some description
de: Eine Beschreibung
