SynCloud (8.x-2.28) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weekly
ast: Semanal

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Port
ast: Puertu

en: Authored on
ast: Autoría en
