SynCloud (8.x-2.28) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Port
ka: პორტი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Cron
ka: კრონი
