SynCloud (8.x-2.29) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Weekly
ja: 毎週

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Site ID
ja: サイトID

en: Port
ja: ポート

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Cron
ja: cron

en: Changed
ja: 変更済

en: Server
ja: サーバー
