SynCloud (8.x-2.30) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
