SynCloud (8.x-2.32) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Port
ar: منفذ

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
