SynCloud (8.x-2.36) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Login
it: Accedi

en: Edit
it: Modifica

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Port
it: Porta

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato
